Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Блог

Ціна засклення балкона: що впливає на вартість?

Щоб покращити зовнішній вигляд квартири, а також захистити її від тепловтрат, шуму та пилу, слід облаштувати балкон. Сьогодні ціна скління балкона залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку буде оптимальною для користувачів. Це дозволить додати кілька метрів житлової площі для господарських потреб, створення зони для ігор чи кабінету. Всіх, хто хоче зайнятися благоустроєм балкона, турбують вартість таких робіт, а також терміни їх виконання. Тому розберемося з цими питаннями далі.

Які краще зробити відкоси на вікнах?

В даний час пропонуються різні варіанти обробки віконних відкосів , які відрізняються складністю виконання, основними характеристиками, візуальним оформленням. Потрібно лише вибрати, яке оздоблення відкосів підходить саме у вашому випадку.

Далі у статті ми розповімо про те, які види відкосів для вікон існують, які вони мають особливості та переваги, як варто вибирати і до кого звернутися за цією послугою.

Як правильно відрегулювати і налаштувати прижим пластикових вікон?

Коли тільки поставлені нові пластикові віконні блоки, питання регулювання зазвичай не виникає. Згідно з рекомендаціями виробників, профілактичний контроль та регулювання необхідно проводити двічі на рік, навесні та восени.

Особливості скління котеджів пластиковими вікнами

Коли заходить мова про скління котеджів та заміських будинків, потрібно пам’ятати про те, що цьому процесу слід приділити набагато більше уваги, ніж коли йдеться про багатоквартирні будинки. В ідеалі, коли це питання продумується ще на етапі проектування будинку: де і які мають бути вікна, якої площі скління буде достатньо для інсоляції за дотримання принципів енергоефективності.

Навіщо склити лоджію (і чим конкретно)?

Незасклена лоджія являє собою мало практичне приміщення, яке відкрито «всім вітрам, дощу, снігу» і може з відносним комфортом використовуватися лише в теплу та суху пору року. Саме через це всі прагнуть засклити лоджію. Однак, щоб бути повністю задоволеними результатом, необхідно чітко розуміти – навіщо саме вам потрібна засклена лоджія.

Що таке профіль Рехау?

Rehau – одна з перших компаній, що запустили виробництво ПВХ профілю. Нині це один із безумовних лідерів у сфері пластикових віконних конструкцій. Безперечною заслугою виробника є те, що профіль Rehau за багато десятиліть так і не став жертвою компромісу між якістю та ціною. Справді, оригінальні німецькі вікна і сьогодні коштують дорожче за більшість своїх конкурентів, але їх ціна більш ніж виправдана.

Що таке євровікна?

Це термін, відомий нам ще з 90-х років минулого століття. Він виник через те, що перші пластикові євровікна завозилися в Україну лише з-за кордону, точніше з Європейського Союзу. Тож євровікна – це не що інше, як вікна ПВХ. Вони поєднують у собі продуманий дизайн та відмінні експлуатаційні характеристики.

Модні тенденції дизайну лоджії 2021-2022

Розширити житловий простір невеликої квартири можна, влаштувавши ще одну кімнату на балконі. Утеплити дане приміщення, провести в нього електрику сьогодні не важко. Сучасні матеріали та предмети декору дозволяють створити цікавий дизайн лоджії, перетворивши її на затишне місце для відпочинку чи роботи.

Чому жовтіють металопластикові вікна

Металопластикові віконні конструкції відрізняються високими показниками шумоізоляції та тепловіддачі, а також гарним зовнішнім виглядом. При цьому деякі споживачі відзначають, що згодом профіль втратив стетичну привабливість, оскільки на ньому з’явилися подряпини, шорсткість, пожовтів пластик. Причин таких неприємних змін є кілька і , головна — від початку неякісний виріб.

Топ помилок при обшивці балкону

Від того, чим обшити балкон всередині залежить, наскільки комфортним буде простір після ремонту. Для цього використовуються як натуральні, так і штучні матеріали, і кожен має свою специфіку, слабкі та сильні сторони.