Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Блог

Як краще засклити балкон у «хрущовці»

П’ятиповерхові будинки з невеликими квартирами та низькими стелями, відомими у народі як «хрущовки», поєднує наявність відкритого балкона. Взимку така конструкція завдає маси незручностей власникам квартир, тому багато хто замислився над тим, як обшити балкон у «хрущовці», щоб створити комфортні умови для проживання. Щоб усе було виконано якісно і не постраждала сама споруда, варто довірити цю роботу професіоналам.

Чим відрізняється балкон від лоджії?

Багато мешканців багатоповерхових будинків навіть не замислюються, чим відрізняється балкон від лоджії, а для деяких це взагалі синоніми, але така думка помилкова. При покупці нового житла потрібно знати значення двох понять, адже від цього може залежати комфорт умов проживання. Тому слід уважно вивчити особливості цих конструкцій.

Найкращі ідеї ремонту балкона в 2021-2022

Багато хто використовує балконний простір для зберігання різних речей, і в результаті там виростають гори марного мотлоху. Щоб перетворити це місце на ще одне комфортне приміщення квартири, слід зробити ремонт на балконі. Дизайн та облаштування можна продумати залежно від мети майбутнього використання і вже потім розпочинати роботи з благоустрою.

Навіщо потрібна ламінація вікон?

Багато хто думає, що пластикові конструкції виготовляються в білому кольорі, але сучасна ламінація пластикових вікон допомагає надати поверхні будь-який відтінок і фактуру. Цей процес полягає в нанесенні на поверхню спеціальної декоративної плівки, яка також позитивно впливає на експлуатаційні якості віконних конструкцій.

Як вибрати пластикове вікно для спальні

Це приміщення асоціюється з відпочинком та розслабленням, тому слід підібрати такі вікна в спальню, які зможуть забезпечити створення всіх цих умов. Перед покупкою потрібно продумати кожну дрібну деталь, щоб ніщо не могло потурбувати під час сну та були забезпечені комфортні умови. Тому потрібно приділити увагу не тільки вибору матраца, але і встановлення правильного вікна в спальні, від якого залежатиме самопочуття власника житла.

Як вибрати пластикове вікно на кухню

Щоб підібрати найкращі вікна для кухні, слід враховувати багато різних характеристик. Насамперед у цьому приміщенні має бути багато світла та забезпечений нормальний повітрообмін. У кухні часто буває душно через працюючі конфорки, а рівень вологості вищий, ніж в інших кімнатах. Тому важливо підібрати якісне вікно на кухню, яке допоможе вирішити всі ці проблеми.

Ціна засклення балкона: що впливає на вартість?

Щоб покращити зовнішній вигляд квартири, а також захистити її від тепловтрат, шуму та пилу, слід облаштувати балкон. Сьогодні ціна скління балкона залежить від багатьох факторів, але в будь-якому випадку буде оптимальною для користувачів. Це дозволить додати кілька метрів житлової площі для господарських потреб, створення зони для ігор чи кабінету. Всіх, хто хоче зайнятися благоустроєм балкона, турбують вартість таких робіт, а також терміни їх виконання. Тому розберемося з цими питаннями далі.

Які краще зробити відкоси на вікнах?

В даний час пропонуються різні варіанти обробки віконних відкосів , які відрізняються складністю виконання, основними характеристиками, візуальним оформленням. Потрібно лише вибрати, яке оздоблення відкосів підходить саме у вашому випадку.

Далі у статті ми розповімо про те, які види відкосів для вікон існують, які вони мають особливості та переваги, як варто вибирати і до кого звернутися за цією послугою.

Як правильно відрегулювати і налаштувати прижим пластикових вікон?

Коли тільки поставлені нові пластикові віконні блоки, питання регулювання зазвичай не виникає. Згідно з рекомендаціями виробників, профілактичний контроль та регулювання необхідно проводити двічі на рік, навесні та восени.

Особливості скління котеджів пластиковими вікнами

Коли заходить мова про скління котеджів та заміських будинків, потрібно пам’ятати про те, що цьому процесу слід приділити набагато більше уваги, ніж коли йдеться про багатоквартирні будинки. В ідеалі, коли це питання продумується ще на етапі проектування будинку: де і які мають бути вікна, якої площі скління буде достатньо для інсоляції за дотримання принципів енергоефективності.

Навіщо склити лоджію (і чим конкретно)?

Незасклена лоджія являє собою мало практичне приміщення, яке відкрито «всім вітрам, дощу, снігу» і може з відносним комфортом використовуватися лише в теплу та суху пору року. Саме через це всі прагнуть засклити лоджію. Однак, щоб бути повністю задоволеними результатом, необхідно чітко розуміти – навіщо саме вам потрібна засклена лоджія.

Що таке профіль Рехау?

Rehau – одна з перших компаній, що запустили виробництво ПВХ профілю. Нині це один із безумовних лідерів у сфері пластикових віконних конструкцій. Безперечною заслугою виробника є те, що профіль Rehau за багато десятиліть так і не став жертвою компромісу між якістю та ціною. Справді, оригінальні німецькі вікна і сьогодні коштують дорожче за більшість своїх конкурентів, але їх ціна більш ніж виправдана.

Що таке євровікна?

Це термін, відомий нам ще з 90-х років минулого століття. Він виник через те, що перші пластикові євровікна завозилися в Україну лише з-за кордону, точніше з Європейського Союзу. Тож євровікна – це не що інше, як вікна ПВХ. Вони поєднують у собі продуманий дизайн та відмінні експлуатаційні характеристики.

Модні тенденції дизайну лоджії 2021-2022

Розширити житловий простір невеликої квартири можна, влаштувавши ще одну кімнату на балконі. Утеплити дане приміщення, провести в нього електрику сьогодні не важко. Сучасні матеріали та предмети декору дозволяють створити цікавий дизайн лоджії, перетворивши її на затишне місце для відпочинку чи роботи.

Чому жовтіють металопластикові вікна

Металопластикові віконні конструкції відрізняються високими показниками шумоізоляції та тепловіддачі, а також гарним зовнішнім виглядом. При цьому деякі споживачі відзначають, що згодом профіль втратив стетичну привабливість, оскільки на ньому з’явилися подряпини, шорсткість, пожовтів пластик. Причин таких неприємних змін є кілька і , головна — від початку неякісний виріб.

Топ помилок при обшивці балкону

Від того, чим обшити балкон всередині залежить, наскільки комфортним буде простір після ремонту. Для цього використовуються як натуральні, так і штучні матеріали, і кожен має свою специфіку, слабкі та сильні сторони.