Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Екологія та економія з мультифункціональними склопакетами «Solar»

Екологія та економія з мультифункціональними склопакетами «Solar»

Розумне, дбайливе ставлення до енергоносіїв у наші дні – це не лише питання фінансової економії, а й вирішення питань екології.

Лідер виробництва енергозберігаючого скла у світі, американський концерн Guardian представляє на сучасному ринку по істині мультифункціональне скло для віконних технологій, яке дозволяє вирішувати відразу кілька завдань:

 • Максимально ефективне використання сонячної світлової та теплової енергії дозволяє зберігати комфортну температуру всередині приміщень.
 • Високий рівень природного освітлення під час світлового дня.

Вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaSkreen

Вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaSkreen™ Sun та ClimaSkreen™ Full укомплектовані склом ClimaGuard™ Solar. Інноваційні технології (спеціальне покриття на основі срібла) дозволяють склу пропускати максимум сонячного світла, при цьому відображаючи максимум ультрафіолетового випромінювання (до 60%).

Поверхня внутрішнього скла у склопакеті (другого чи третього, залежно від обраної комплектації) так само покрита найтоншим шаром металевого сплаву на основі срібла. Саме це покриття відображає теплове випромінювання, не дозволяючи «обігрівати» або «охолоджувати» вулицю, зберігаючи до 68% теплової енергії або приємну прохолоду (у спекотну пору року).

Незважаючи на багатошарове покриття зовнішньої сторони металом скло не виглядає затемненим. Мультифункціональний склопакет Solar створює видимість дуже легкого тонування та виглядає дуже елегантно.

Чому вигідно купити вікна із мультифункціональними склопакетами? Адже вони набагато дорожчі, ніж із дзеркальним покриттям, наприклад? Основна економія проявляється у процесі експлуатації:

 • Склопакет Solar від ClimaGuard™ пропускає максимум сонячного світла та відображає максимальну кількість УФ променів (в 3 рази більше, ніж тоноване дзеркальне скло). Вам не знадобляться додатково жалюзі, у світлий час доби не використовуватиметься додаткове електроосвітлення, кондиціювання. При цьому меблі та оздоблення стін повністю захищені від вигорання.
 • У холодну пору року внутрішня температура приміщення зберігається за рахунок відображення мультифункціональним склопакетом тепла від внутрішнього скла. До 68% збереження тепла компенсують витрати на купівлю. До того ж, зберігається екологічно чистий стан внутрішнього середовища (житлового або робочого)
 • Мультифункціональні склопакети Solar вимагають спеціального, але не складного догляду, довговічні в експлуатації та елегантні на вигляд.

обслуговування мультифункціональних склопакетів Solar

Наша компанія має успішний досвід постачання, комплектації, установки та сервісного обслуговування мультифункціональних склопакетів Solar від ClimaGuard™. Вартість робіт відповідає якості. Гарантійне обслуговування конструкцій скління надається відповідно до вимог виробника. Комплектація та монтаж – з дотриманням технологічного процесу. Фахівці нашої компанії «читають» інженерні (проектні) документи та готові втілити ідею будь-якої форми складності із використанням високотехнологічних, енергозберігаючих, мультифункціональних склопакетів Solar.

Викликати майстра для вимірів, здійснити замовлення або отримати додаткову інформацію можна за телефонами 044 337-36-25, 093-337-36-25, 098-051-61-70.

Переваги мультифункціонального склопакета ClimaGuard® Solar

 • Надійний захист від сонячної енергії влітку (відображається до 59% сонячного тепла).
 • Ефективно взимку утримує тепло в приміщенні (високі енергозберігаючі характеристики до 60%).
 • Зменшення витрат на кондиціювання.
 • Зменшення витрат на опалення.
 • Знижується ймовірність випадання конденсату на вікнах.
 • Захищає від вицвітання деталі інтер’єру.