Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Модні тенденції дизайну лоджії 2021-2022

Розширити житловий простір невеликої квартири можна, влаштувавши ще одну кімнату на балконі. Утеплити дане приміщення, провести в нього електрику сьогодні не важко. Сучасні матеріали та предмети декору дозволяють створити цікавий дизайн лоджії, перетворивши її на затишне місце для відпочинку чи роботи.

Облаштування маленької лоджії: найкращі ідеї

Звичайний балкон – це як мінімум 2 кв. м з гарним освітленням у денний час та гарним видом з вікна. Дизайн маленької лоджії потрібно добре подумати, щоб кожен сантиметр приміщення був функціональним. Ідей оформлення багато, розглянемо найактуальніші:

  1. Стеллаж. Добре, якщо це будуть відкриті полиці. Доповнити простір можна невеликим столом та стільцем.
  2. 2.Куточок для відпочинку. Достатньо вбудувати оригінальний диван, обладнаний містким коробом для зберігання речей, на стіну повісити полиці, поставити міні-столик – і балкон перетвориться на затишну зону усамітнення.
  3. Робочий кабінет. Природне світло та свіже повітря покращують роботу мозку. Для продуктивної діяльності досить вузької полиці-стола, навісної шафки для книг, кількох потужних світильників, зручного стільця.

Найпростіший спосіб облаштувати вузький балкон – вмонтувати великий диван спинкою до підвіконня.

Модні тенденції дизайну лоджії 2021-2022Облаштування: алгоритм дій

Оскільки простір невеликий, головне правильно його організувати. Лоджію можна використовувати як продовження спальні, залу чи кухні, як варіант – створити окремий робочий чи ігровий куточок, облаштувати місце для відпочинку.

Підготовка приміщення: утеплення та вибір матеріалів

Дизайн лоджії у квартирі вибирається на розсуд господарів, головне, щоб він гармоніював із житлом загалом. Незалежно від інтер’єру, це приміщення має бути теплим. Починають ремонт із утеплювальних робіт. Ідеальний варіант – тепла підлога. Бажано встановити відповідні металопластикові конструкції на вікна.

В інтер’єрі лоджії добре виглядають натуральні матеріали: дерево, камінь, рогожка, бамбук. Однак можна використовувати ламінований МДФ, плитку, пластик. Небажано застосовувати громіздкі конструкції.

Вибір кольору та освітлення

Балкон – не найбільш відвідувана кімната, тому його можна зробити в іншій колірній гамі, ніж інші приміщення. Рекомендовано використовувати відтінки, що візуально збільшують простір. Добре виглядатиме фактурна штукатурка.

У дизайні вузької лоджії важливу роль відіграє освітлення. Достатня кількість світла «розсуне» стіни та створить комфорт.

Меблі та декор

Не варто захаращувати і так невелике приміщення великими меблями. Популярний варіант – розсувні або висувні конструкції. Крім того, меблі повинні відповідати призначенню балкона. Якщо це буде кабінет, інтер’єр повинен налаштовувати на роботу, а в зоні відпочинку всі предмети — сприяти розслабленню.

Декор – дуже важливий завершальний штрих. Він повинен доповнювати та освіжати дизайн. Можна використовувати живі квіти, картини, фотографії, годинники, фігурки та інші аксесуари.