Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Найкращі ідеї ремонту балкона в 2021-2022

Багато хто використовує балконний простір для зберігання різних речей, і в результаті там виростають гори марного мотлоху. Щоб перетворити це місце на ще одне комфортне приміщення квартири, слід зробити ремонт на балконі. Дизайн та облаштування можна продумати залежно від мети майбутнього використання і вже потім розпочинати роботи з благоустрою.

Варіанти використання балкону

Останнім часом гарний балкон у квартирі вже не є рідкістю, адже сучасні люди прагнуть максимально корисно використати будь-яку вільну площу житла. Відкритий варіант оформлення не дуже підходить для нашої кліматичної зони, тому переважно зустрічається закритий тип. Навіть простий ремонт маленького балкона може перетворити це приміщення на:

Какие работы необходимо провести на балконе

  • Їдальню для всієї родини. Стіл та стільці дозволяють зібратися за смачною вечерею всім членам сім’ї, щоб у спокійній атмосфері обговорити плани на завтрашній день.
  • Кабінет або робоча зона для дітей. Достатня кількість денного світла допоможе зберегти добрий зір, а площа дозволяє встановити невелику шафу для книг та папок. Стіл, стілець і настільну лампу, якщо доведеться займатися або працювати у вечірній час.
  • Спальню. Невеликий диван і продуманий дизайн маленького балкона сприятимуть відпочинку, а при необхідності можна розкласти меблі, створивши спальне місце для родичів або друзів.
  • Зону для тренувань. Якщо площа дозволяє, тут можна встановити велотренажер, встановити лаву для розвитку м’язів преса та інший спортивний інвентар.
  • Вбиральню. Якщо в кімнаті не вдалося встановити шафу, здатну вмістити весь одяг, можна за допомогою ремонту балкона перетворити додаткову площу на комфортну вбиральню.

Різні варіанти ремонту балкона дозволяють використовувати вільний простір з користю.

Які роботи необхідно провести на балконі

Навіть якщо балкон невеликий, ремонт все одно необхідно зробити, щоб зробити з цього місця комфортне житлове приміщення. Для цього потрібно:

  • зайнятися склінням, яке матиме відповідні тепло- і звукоізоляційні властивості;
  • утеплити та закласти всі щілини;
  • прокласти за необхідності комунікації;
  • вирівняти всі поверхні та провести оздоблювальні роботи;
  • зробити теплу підлогу, особливо якщо планується використовувати це приміщення як дитячу ігрову кімнату або додаткову спальню.

Така реставрація балкону не включає знесення або створення перегородок, а також демонтаж балконного блоку.

Хто допоможе з ремонтними роботами балкону

Ремонт балкону «під ключ» – одна з послуг, які надає компанія «Вікна в Дім». Спеціалісти, що працюють тут, оперативно зроблять виміри та розрахунок кошторису з урахуванням побажань замовника та майбутнього дизайну приміщення. Довіряючи весь обсяг роботи одній бригаді, можна бути впевненими, що все буде зроблено якісно та надійно. Тут допоможуть зробити бюджетний ремонт на балконі, який радуватиме власника багато років.