Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Навіщо потрібна ламінація вікон?

Багато хто думає, що пластикові конструкції виготовляються в білому кольорі, але сучасна ламінація пластикових вікон допомагає надати поверхні будь-який відтінок і фактуру. Цей процес полягає в нанесенні на поверхню спеціальної декоративної плівки, яка також позитивно впливає на експлуатаційні якості віконних конструкцій.

Види ламінації пластикових вікон

Залежно від способу нанесення плівки ламінування вікон поділяється на такі види:

  • Одностороннє. В цьому випадку поверхню покривають кольоровим матеріалом із зовнішнього або внутрішнього боку. Перший варіант частіше використовують при склінні заміських будинків, щоб віконні конструкції поєднувалися з фасадом будівлі та загальною концепцією дизайну. Обклеювання з внутрішньої сторони допомагає вікнам вписатися в інтер’єр.
  • Двостороннє. Правильно підібрані кольори вікон ламінації допомагають надати приміщенню більше оригінальності і стати естетично привабливим.
  • Ламінування у масі. Тут покриття плівкою здійснюється не лише із зовнішніх та внутрішніх сторін, але й з бічних сторін. Це робить вироби більш презентабельними і частіше використовується для створення «дерев’яних» моделей.

Вибір палітри відтінків та фактур дозволяє замовити виріб потрібного кольору.

ламінування віконУ чому переваги плівок, що ламінують

Завдяки спеціальним стабілізуючим добавкам такі плівки мають такі переваги:

  • зберігають еластичність за низьких температур;
  • витримують дію сонячного світла;
  • продовжують термін експлуатації профілю за рахунок створення шару, що захищає від вологи та механічних пошкоджень;
  • відбивають ультрафіолетове випромінювання.

Такий матеріал зберігає насиченість відтінків протягом усього терміну служби. Щоб кольори при ламінації вікон залишалися незмінними, не варто заощаджувати на цій процедурі, а також забезпечити якісний догляд. Для цього бруд із поверхні слід видаляти за допомогою води або мильного розчину, а також використовувати м’які фланелеві серветки. Щоб запобігти швидкому забруднення, пластик додатково обробляють спеціальними поліролями з антистатичним ефектом, які запобігають осіданню пилу.

Ламіновані вікна на будь-який смак

У каталозі компанії «Вікна в Дім» створено окрему категорію, в якій вікна з ламінацією запропоновані у всьому різноманітті моделей. Завдяки використанню якісного матеріалу та сучасного обладнання поверхня буде ідеально гладкою, без бульбашок або кладок. Плівка кріпиться надійно, і служитиме стільки ж, скільки і скління. Великий вибір відтінків дозволяє кожному замовнику підібрати оптимальний варіант. Ціна ламінації вікон під дерево, зазвичай трохи вище за звичайні кольорові варіанти, але компанія пропонує оптимальні розцінки на цю послугу, перед якими неможливо встояти. Щоб замовити продукцію з ламінуванням, слід зазначити при оформленні замовлення.