Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Навіщо склити лоджію (і чим конкретно)?

Незасклена лоджія являє собою мало практичне приміщення, яке відкрито «всім вітрам, дощу, снігу» і може з відносним комфортом використовуватися лише в теплу та суху пору року. Саме через це всі прагнуть засклити лоджію. Однак, щоб бути повністю задоволеними результатом, необхідно чітко розуміти – навіщо саме вам потрібна засклена лоджія.

Навіщо на лоджії скління: основні причини

Є п’ять основних причин, чому власники квартир замовляють скління для лоджії. Назвемо їх:

Навіщо склити лоджію (і чим конкретно)

  1. Захиститись від сміття та опадів. Без захисту віконним блоком зберігати щось на майданчику просто небезпечно. Якщо речі не згниють через дощ, то за невдалих обставин саме на них може впасти сигаретний недопалок від сусідів, та й просто якийсь мотлох.
  2. Зробити суміжну кімнату тихіше. Це особливо актуально для власників квартир, у кого вікна виходять на жваві проспекти. Якщо вхідний шум занадто інтенсивний, з ним не завжди справляються навіть двокамерні шумоізолюючі склопакети. І тут, щоб у кімнаті стало на порядок тихіше, достатньо буде додаткового бар’єру.
  3. Зменшити кількість проникаючого світла. Так і таке буває, особливо з квартирами на верхніх поверхах, у яких вікна виходять на південну сторону. Влітку сонячного світла буває дуже багато, і вікна лоджії допомагають вирішити цю проблему.
  4. 4.Утеплитись, підвищити функціональність приміщення. Ми об’єднали ці дві причини в одну, тому що в обох випадках передбачається приблизно той самий обсяг робіт. Крім того, що повинні використовуватися енергозберігаючі вікна на лоджію, також обов’язково потрібно утеплити підлогу, стелю та стіни, оскільки тепло витікає у всіх напрямках.

засклити лоджію

Таким чином, спочатку вам варто визначитися з тим, для чого вам знадобилися металопластикові вікна на лоджію. Від цього залежить, яка конфігурація скління краще підійде для цієї мети. Не дарма виділяють холодне і тепле скління. Для першого використовуються вікна з трикамерного профілю та однокамерних склопакетів, для другого – профіль як мінімум із п’ятьма камерами та двокамерні склопакети, у тому числі модернізовані.

Варто зауважити, що холодне скління лоджії за вартістю дешевше, але при цьому дозволяє вирішувати лише перші три завдання. Універсальним, хоч і дорожчим варіантом будуть теплі вікна. Своїм клієнтам ми рекомендуємо саме останні, тому що це чудовий варіант із доробком на майбутнє. Наприклад, якщо надалі ви захочете зробити з лоджії повноцінну кімнату. Навіть якщо це буде панорамне скління лоджії.

склити лоджію

Поради від компанії «Вікна в дім»

Якщо ви вагаєтесь з вибором конфігурації скління, то завжди краще звернутися до фахівців. Вони підкажуть і розкажуть про всі нюанси. Але обов’язково слід враховувати такі нюанси:

  • Через високу герметичність пластикових вікон слід спочатку подбати про додаткову вентиляцію. Наприклад, із цим завданням непогано справляються приточні клапани;
  • Якщо ви побоюєтеся, що після засклення в кімнаті стане темно, тоді оптимальним варіантом стане тепла лоджія з панорамними вікнами. Це шикарне рішення, адже у вас з’являється можливість зробити розкішний дизайн лоджії з панорамними вікнами, де буде приємно перебувати та проводити час. Або варто замовляти конфігурацію вікон з максимальною площею скління за рахунок більших стулок.

Якщо у вас залишилися питання, просто зв’яжіться з нашими фахівцями та отримайте професійну консультацію.