Особливості скління котеджів пластиковими вікнами
Коли заходить мова про скління котеджів та заміських будинків, потрібно пам’ятати про те, що цьому процесу слід приділити набагато більше уваги, ніж коли йдеться про багатоквартирні будинки. В ідеалі, коли це питання продумується ще на етапі проектування будинку: де і які мають бути вікна, якої площі скління буде достатньо для інсоляції за дотримання принципів енергоефективності.
Заміські будинки завдяки розвитку віконних технологій дозволяють повною мірою виявлятися фантазії дизайнерів: нестандартні форми, розміри та конфігурації блоків, дизайнерські задумки – все це перетворює будову на витвір мистецтва. Щоб скління будинків та котеджів, у тому числі панорамне, повною мірою виконувало свої завдання, слід з усією уважністю поставитися до його вибору.
Вікна для котеджу: на які нюанси звернути увагу?
З погляду співвідношення витрати/результат серед світлопрозорих конструкцій безумовно лідирує засклення котеджу пластиковими вікнами. Вони практичні, зручні в експлуатації, довговічні та загалом надійні. До того ж вони універсальні.
Завдяки можливості ламінації віконним системам можна надати будь-яке дизайнерське оформлення, у тому числі імітувати породи деревини. Їхня висока естетичність цілком підтверджується відгуками власників нерухомості.
Водночас, коли проводиться скління заміських котеджів та будинків, дуже важливо звертати увагу і на такі нюанси:
- Високі показники енергозбереження. В умовах індивідуального опалення чим вище енергоефективність вікон, тим менше тепла піде через віконні отвори, а на них припадає до 40% всіх тепловтрат. З таким завданням чудово справляється комбінація з п’яти-або шестикамерного профілю та спеціальних двокамерних енергозберігаючих склопакетів.
- максимальна інсоляція. Кількість вікон та площа, яку має мати фасадне скління приватного будинку, повинні бути достатніми для того, щоб у денний час навіть за похмурої погоди не потрібно було додаткового освітлення. Особливо це стосується північної сторони будівлі. Ми рекомендуємо, як допоміжні джерела сонячного світла відмінно підходять арочні, трапецієподібні, трикутні віконні системи.
- Збереження майна. Важливе питання для будь-якого власника нерухомості – захист від злому та проникнення. Оскільки навряд чи комусь хочеться ставити ґрати на вікна, навіть декоративні. Набагато цікавішою альтернативою є протизламні вікна, хоч би для першого поверху. У них використовуються склопакети-триплекс, посилений профіль та спеціальна протизламна фурнітура. У поєднанні із сигналізацією виходить чудова система безпеки.
І таких нюансів насправді набагато більше. Це і врахування сторони світла, і вибір індивідуальних конфігурацій під кожен тип приміщення. Щоб отримати більш розгорнуту інформацію, запишіться на консультацію до наших фахівців.