Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Що таке євровікна?

Це термін, відомий нам ще з 90-х років минулого століття. Він виник через те, що перші пластикові євровікна завозилися в Україну лише з-за кордону, точніше з Європейського Союзу. Тож євровікна – це не що інше, як вікна ПВХ. Вони поєднують у собі продуманий дизайн та відмінні експлуатаційні характеристики.

Є багато причин, чому такі віконні конструкції є популярними в нашій країні:

 • теплоізоляційні характеристики на рівні сучасних вимог щодо енергоефективності будівель;
 • невибагливі в експлуатації, надійні та довговічні;
 • гармонійно виглядають на фасадах будь-яких будівель, вписуються у всі сучасні інтер’єри;
 • можуть комплектуватися масою додаткових елементів, які забезпечують максимальні комфорт, безпеку та зручність користування.

Високі характеристики якості вихідної сировини, оригінальні конструкції та ретельний контроль якості. Варто зазначити, що для реалізації всього потенціалу, заради якого багато хто і прагне купити євровікна, велику роль відіграє саме якість виробництва вікон із ПВХ профілю.

Що таке євровікнаОсобливості виробництва та установки євровікон

Коли ви вирішили замовити євровікна, замірник зробив усі необхідні розміри, було визначено конфігурацію та комплектацію, підписано договір – починається виготовлення віконного блоку. Виготовлення рами та стулок передбачає такі етапи:

 • Порізка профілю для заготовок потрібної довжини.
 • Всередину заготовок вставляють армуючі елементи з оцинкованої сталі, які забезпечують додаткову міцність конструкції.
 • На сучасному обладнанні зварюються рами та стулки. Для забезпечення належної точності усі кути зварюються одночасно.
 • У конструкції прорізуються всі потрібні отвори під фурнітуру.

Паралельно виготовляється склопакет із необхідними параметрами. Вирізаються шибки потрібного розміру, поділяються дистанційними рамками і склеюються. Внутрішні камери заповнюються висушеним повітрям або інертним газом, після чого герметизуються.

Фінальний етап – складання віконного блоку воєдино. У рами та стулки вставляються ущільнювачі, механізми, фурнітура та склопакет. Після цього він готовий до транспортування до місця встановлення у замовника.

Варто ще раз відмітити, що якість виробництва та складання відіграє визначальну роль, тому що від цього безпосередньо залежить герметичність, тепло- та звукоізолюючі якості, міцність вікна. При цьому не в останню чергу ціни на євровікна зробили їх найпопулярнішими. Наприклад, у нашій компанії можна замовити пластикові вікна у конфігурації, здатний забезпечити комфортне проживання у житлі, з різними фінансовими можливостями.

Чому важливо євровікна купити одразу з установкою?

Навіть найдорожчі та якісні вікна можна легко зіпсувати помилками, допущеними при встановленні. У кращому випадку буде просто спостерігатися погіршення характеристик. Щоб не допустити цього, довірте монтаж тій компанії, де замовляєте вікна. Наприклад, у «Вікна в дім» всі монтажні бригади є висококваліфікованими, мають досвід виконання складних проектів.

Ви можете самостійно проконтролювати якість установки за такими аспектами:

 • Віконний отвір ретельно очищається від залишків старої конструкції.
 • Рама під час монтажу ретельно вирівнюється саме за рівнем, фіксується в одному положенні;
 • Монтажний шов запінюється рівномірно, ретельно і без перепусток гарною монтажною піною;

Коли все це дотримується, можете не сумніватися – вам вдалося купити євровікна у сумлінного продавця. Отже, вони прослужать багато десятиліть.