Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Що таке профіль Рехау?

Rehau – одна з перших компаній, що запустили виробництво ПВХ профілю. Нині це один із безумовних лідерів у сфері пластикових віконних конструкцій. Безперечною заслугою виробника є те, що профіль Rehau за багато десятиліть так і не став жертвою компромісу між якістю та ціною. Справді, оригінальні німецькі вікна і сьогодні коштують дорожче за більшість своїх конкурентів, але їх ціна більш ніж виправдана.

Rehau профіль: особливості

Якщо розглядати загалом, то продукція німецького виробника має низку характерних рис. До таких можна віднести те, що:

  • Профіль, що лежить в основі кожної віконної системи REHAU, має товстіші зовнішні стінки з ПВХ. Це робить конструкцію міцнішою, однаково добре придатною для житла та комерційної нерухомості;
  • Різноманітні варіанти стилю, форми, поверхні та кольору забезпечують максимальну варіативність при оформленні фасадів та інтер’єрів;
  • Ретельне тестування якості профілю за конструктивною цілісністю, тепловими характеристиками, звукоізоляцією, волого стійкістю та простотою експлуатації.
  • Можливість встановлення в раму з німецького профілю навіть трикамерних склопакетів для максимальної енергоефективності та акустичних характеристик.

Говорити про переваги, які має віконний профіль Рехау, можна довго. Однак корисніше буде розглянути, які моделі зараз популярні в Україні.

Який можна вибрати для вікна профіль Рехау?

В даний час найбільш поширені чотири основні моделі віконного профілю. Назвемо їх.

Рехау 60 профіль

Рехау 60 профіль

Rehau Euro-Design 60. Недорогий трикамерний профіль з монтажною глибиною 60 мм та двоконтурним ущільнювачем. Розрахований на встановлення однокамерних та двокамерних склопакетів із граничною товщиною до 32 мм. Такий варіант підходить для холодного скління балконів, лоджій, під’їздів, нежитлових приміщень. Має середні показники тепло- та звукоізоляції.

Рехау 70 профіль

Рехау 70 профіль

Rehau Euro-Design 70. Безперечна класика профільних систем ПВХ. Це п’ятикамерний профіль, який є золотою серединою з погляду ціна/ефективність. Його використовують для теплого скління балконів та лоджій, заміни вікон у квартирах та будинках. Це справді універсальний профіль, який використовується для житлової та комерційної нерухомості. Дозволяє встановлювати склопакети завтовшки до 40 мм.

Рехау Генео

Рехау Генео

Rehau Geneo – зразок серед елітних профільних систем. Шість камер забезпечують максимальну теплоізоляцію системи та хорошу шумоізоляцію. Підвищена монтажна глибина дозволяє встановлювати пакети завтовшки до 52 мм. Тобто, це відмінне рішення для власників нерухомості, яких хочуть досягти від вікон максимальних результатів та високої якості життя.