Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Що таке вікна WDS?

Пластикові вікна ВДС змогли завоювати визнання будівельників житлових комплексів, приватних котеджів та громадських будівель завдяки високим якісним характеристикам. Різноманітність дизайнерських рішень та доступні ціни є запорукою популярності модельного ряду вітчизняного виробника.

Особливості вікон WDS

Вони відрізняються простотою в обслуговуванні та монтажі, мають чудові теплоізоляційні властивості, презентабельний, стильний зовнішній вигляд. Продукція експортується до багатьох країн, що свідчить про її відповідність європейським стандартам та нормам. Вироби виконані на базі профілю, який армований металевим підсилювачем, що дозволяє говорити про підвищену міцність та довговічність.

Особливості вікон WDS

Переваги металопластикових вікон ВДС

Серед незаперечних плюсів продукції:

  1. Гідні показники тепло- та шумоізоляції. Моделі відрізняються низькою теплопровідністю. Покупці одержують енергозберігаючі склопакети.
  2. Конструкції справляються з високими експлуатаційними та вітровими навантаженнями. Це чудове рішення для багатоквартирних висотних будинків.
  3. Зносостійкість. Презентабельний зовнішній вигляд зберігається під впливом зовнішніх факторів: ультрафіолетове випромінювання, перепади вологи та температурних режимів.
  4. Широкий асортиментний ряд. Наявність різних лінійок є запорукою реалізації будь-яких будівельних та дизайнерських рішень.

Модельний ряд включає бюджетні варіанти і вироби з більш високою вартістю. Підібрати для себе оптимальні профілі ВДС можуть покупці з різними вимогами та бюджетом.

Технічні характеристики пластикових вікон WDS

Вибираючи виріб, слід звертати увагу на кілька критеріїв. Показники монтажної глибини варіюються від 60 до 82 мм, що свідчить про міцність конструкцій. Комфорт та затишок у будинку багато в чому залежать від чисельності камер. У вітчизняної торгової марки їх кількість варіюється в межах 3-6, що є запорукою відмінних шумо- та теплоізоляції, на багатьох моделях встановлена протизламна фурнітура.

характеристики пластикових вікон WDS

Види віконних профілів ВДС

Компанія пропонує споживачеві такі види металопластикових віконних конструкцій:

  1. WDS 300 – трикамерні склопакети економ-класу. Підходять для будівель, що знаходяться у невеликих населених пунктах.
  2. WDS 400 розроблені для опалювальних приміщень, відмінно поєднуються з протизламною фурнітурою.
  3. Профіль WDS 5S встановлюється в житлових та інших опалювальних приміщеннях, де важливу роль відіграє комфорт.
  4. WDS 6S відносяться до класу “Стандарт”, оснащені шістьма камерами, зберігають тепло.
  5. WDS 7S відрізняються гарною теплоізоляцією, мають захист від промерзання.
  6. WDS 8S характеризуються найвищою вартістю, відносяться до преміум-класу. Це надійні та універсальні моделі, що підходять для найскладніших умов експлуатації.

Види віконних профілів ВДС

Будь-який із запропонованих вітчизняним брендом варіантів характеризується високими показниками надійності та зносостійкості.

Купити вікна WDS у Києві в компанії «Вікна в Дім»

У нашому інтернет-магазині представлено широкий асортимент продукції за доступними цінами. Телефонуйте, консультанти допоможуть вам з вибором та дадуть корисні поради щодо експлуатації та обслуговування віконних систем.