Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Способи відкривання пластикових вікон

Сучасні виробники пропонують споживачеві якісні пластикові вікна, види відкриття яких дозволяють користуватися конструкцією максимально комфортно. Найзатребуваніші — поворотна і відкидна стулки, а також глухе скління.

Насправді способів набагато більше. Найчастіше ексклюзивні варіанти використовуються у приватних будинках.

Традиційні способи: особливості, плюси та мінуси

Різноманітність механізмів відкриття пластикових вікон дозволяє вибрати максимально підходящий під умови експлуатації.

Глухе скління

Такі конструкції не можна відкрити. Ці системи використовують для природного освітлення. Склопакети, що не відкриваються, монтують:

  • у балконних блоках;
  • у підсобках – гардеробі, пральні, коморі;
  • на мансардних поверхах.

Головний недолік – неможливість провітрювання.

Способи відкривання пластикових віконПоворотна система

Вікно відчиняється всередину кімнати, кріпиться на вертикальні петлі. Може комбінуватися із глухим склінням. Дана система відкривання пластикових вікон проста в обслуговуванні, дозволяє легко організувати провітрювання. Мінус – для використання потрібна наявність вільного простору.

Поворотно-відкидна

Найбільш затребуване рішення у багатоповерхівках. Стулки відкриваються двома способами:

  1. Навстіж. Ручка встановлюється горизонтально і тягнеться до себе, в результаті стулка відкривається як завжди.
  2. Відкидається верхня частина. Ручка повертається нагору, і вікно злегка підтягується до себе, при цьому створюється невеликий отвір.

Доступні літній та зимовий способи відкривання вікна. При плюсовій температурі приміщення можна пустити максимальну кількість повітря. У зимовий час — трохи провітрити кімнату на кшталт кватирки.

Розсувна

Конструкція актуальна для лоджій та балконів. Рухомі частини переміщуються в межах отвору. До переваг відносять економію простору в процесі експлуатації. Однак розсувні конструкції не варто встановлювати на нижніх поверхах через підвищений ризик злому. Недоліком є ​​висока вартість.

Ексклюзивні механізми

Окрім класичних методів, застосовуються й інноваційні технології відкриття пластикових вікон. Вони дозволяють втілювати унікальні дизайнерські ідеї. Рідкісним вважається складний механізм, що працює за принципом гармошки.

Цікавий варіант – штульповий. При відкриванні двостулкової конструкції відкривається панорамний вид без перемичок посередині. Одна стулка активна, інша пасивна. Остання може відкриватися лише у поворотному положенні. На активну стулку встановлюється стандартна фурнітура із звичайною ручкою.

Вибираючи конструкцію, слід враховувати умови та особливості її експлуатації.