Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Як краще засклити балкон у «хрущовці»

П’ятиповерхові будинки з невеликими квартирами та низькими стелями, відомими у народі як «хрущовки», поєднує наявність відкритого балкона. Взимку така конструкція завдає маси незручностей власникам квартир, тому багато хто замислився над тим, як обшити балкон у «хрущовці», щоб створити комфортні умови для проживання. Щоб усе було виконано якісно і не постраждала сама споруда, варто довірити цю роботу професіоналам.

Варіанти балконного скління

Тим, хто не знає, як склити балкон у «хрущовці», зазвичай пропонуються такі варіанти:

  • З виносом. В цьому випадку встановлення віконних конструкцій проводиться на спеціальні напрямні профілі. Цей спосіб підходить для малометражних площ.
  • З дахом. Вимагає створення металевого каркасу для створення покрівлі та козирка. Як покрівельне покриття використовують гофровані листи або напівпрозорий полікарбонат.
  • Панорамне. Такий варіант додатково потребує оснащення у вигляді теплої підлоги та встановлення кліматичних систем, інакше взимку приміщення буде промерзати, а влітку перетворюватися на справжній парник. Найчастіше такий варіант скління використовують власники квартир, що розташовані на останніх поверхах.

Перед тим, як замовити балкон під ключ у «хрущовці», слід детально обговорити з будівельною бригадою всі нюанси благоустрою.

Як краще засклити балкон у «хрущовці»

Як підібрати скління для балконів

Установка вікон – недешеве задоволення, тому при замовленні слід враховувати такі важливі нюанси:

  • Опалення. Якщо балкон не опалюватиметься, варто використовувати однокамерний склопакет, що складається з трьох або п’ятикамерного профілю, але з обов’язковою наявністю енергонапилення.
  • Освітлення. Для споруд, що розташовані на сонячній стороні, підійдуть склопакети з мультинапиленням, що допомагають уникнути тепловтрат і захищають від сонячного світла.
  • Конструкція. У центрі скління розташовують поворотно-відкидні стулки, з боків знаходяться глухі стулки або термопанелі. За бажанням можна встановити додаткові стулки, що відкриваються.

Наявність обезшумлюючого козирка допоможе уникнути зайвого шуму під час дощу.

Де замовити недороге та якісне скління балкона

Співробітники компанії «Вікна в Дім» відрізняються великим досвідом і знають, як правильно склити балкон у «хрущовці» без шкоди всієї конструкції. Щоб замовити цю послугу, варто заздалегідь викликати замірника, який зможе розрахувати попередній кошторис згідно з отриманими даними та побажаннями самого замовника. Вартість робіт залежатиме від площі приміщення, складності виконання матеріалів і інших нюансів. Тому для всіх, кому потрібно засклити балкон у «хрущовці» під ключ, ціна розраховуватиметься індивідуально. Адекватні розцінки дозволять кожному клієнту підібрати оптимальний варіант згідно з виділеним для проведення ремонту бюджетом. Уточнити деталі оформлення заявки або дізнатися про приблизну вартість можна, звернувшись до менеджера за вказаними телефонами.