Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Як вибрати пластикове вікно для спальні

Це приміщення асоціюється з відпочинком та розслабленням, тому слід підібрати такі вікна в спальню, які зможуть забезпечити створення всіх цих умов. Перед покупкою потрібно продумати кожну дрібну деталь, щоб ніщо не могло потурбувати під час сну та були забезпечені комфортні умови. Тому потрібно приділити увагу не тільки вибору матраца, але і встановлення правильного вікна в спальні, від якого залежатиме самопочуття власника житла.

Головні вимоги до вікон в спальні

Без якісного скління неможливо забезпечити затишну та комфортну атмосферу у приміщенні. Тому пластикові вікна для спальні повинні відповідати таким головним критеріям:

пластикові вікна для спальні

  • Теплоізоляція. Збереження тепла – одна з основних функцій віконних конструкцій, тому слід звернути увагу на профіль, кількість камер та інші характеристики. Оптимальним варіантом стане 5-камерний профіль, а для економії енергоресурсів на опалення слід використовувати скло з енергозберігаючим покриттям.
  • Освітлення. Світлопропускні властивості залежать від особистих уподобань людини, але для сонячної сторони краще вибрати моделі із захистом від ультрафіолету, щоб улітку уникнути перегріву приміщення.
  • Шумоізоляція. Особливо важливо враховувати цей фактор, якщо плануєте встановлювати панорамне вікно у спальні, що виходить на жваву магістраль. Такий параметр досягається за рахунок використання скла різної товщини, встановлених на різній відстані один від одного. Тому перед покупкою слід уточнити рівень шумоізоляції, який здатний забезпечити склопакет.

Всі ці критерії допоможуть створити умови, що сприятимуть якісному відпочинку після робочого дня.

Додаткові критерії вибору скління у спальну кімнату

Незважаючи на те, що пластикові конструкції повністю герметичні, можна побачити наявність протягів. Це пояснюється тим, що маленьке вікно в спальні було встановлено з помилками в монтажі або стулки не було переведено в зимовий режим. Наявність поворотно-відкидної фурнітури дозволить скористатися режимом провітрювання. Це сприятиме припливу свіжого повітря, а з похолоданням стане в нагоді режим мікропровітрювання.

Велике вікно в спальні пропускає більше сонячного світла та комах у теплу пору року. Щоб запобігти появі таких «непроханих гостей», слід замовити москітні сітки, які виготовляються відповідно до розмірів віконної конструкції.

Недорого встановити якісні вікна – реально

Пластикові віконні моделі багато років займають лідируючі позиції щодо кількості продажів. Якщо потрібно встановити у спальні вікна в підлогу або середніх габаритів, звертайтесь до компанії «Вікна в Дім». Штат укомплектований досвідченими фахівцями, здатними створити модель будь-якого розміру і форми, яка матиме необхідні характеристики. Установку будуть виконувати досвідчені монтажники з дотриманням усіх вимог та стандартів, після чого клієнт отримає на руки гарантію.