Окна в дом
Вікна в Дім
Вікна, Двері, Балкони, Жалюзі, Сітки, Відливи, Підвіконня, Сервіс
НАШІ ТЕЛЕФОНИ:
Окна в дом
Наши телефоны:

Як вибрати пластикове вікно на кухню

Щоб підібрати найкращі вікна для кухні, слід враховувати багато різних характеристик. Насамперед у цьому приміщенні має бути багато світла та забезпечений нормальний повітрообмін. У кухні часто буває душно через працюючі конфорки, а рівень вологості вищий, ніж в інших кімнатах. Тому важливо підібрати якісне вікно на кухню, яке допоможе вирішити всі ці проблеми.

Як вирішити проблему з конденсатом на склі

Утворення конденсату – одна з головних проблем, що виникає через високу вологість та наявність теплого повітря в приміщенні. Вирішити цю проблему допоможуть пластикові вікна для кухні, які будуть мати такі характеристики:

  • Наявність функції мікропровітрювання. При повороті ручки утворюється невелика щілина, завдяки якій в кімнату починає надходити в невеликій кількості вуличне повітря.
  • Наявність спеціального обмежувача. Це дозволить регулювати положення відкритої стулки, забезпечивши оптимальний повітрообмін.
  • Вентиляційний клапан. Цей вбудований елемент регулює подачу повітря з вулиці, що особливо стане в нагоді в зимовий період, коли для провітрювання приміщення дуже холодно. Такий варіант зручний у випадку, коли кухня з великим вікном.

Кожна людина самостійно вибирає комфортний собі варіант вирішення проблеми з конденсатом.

пластикові вікна для кухні

Оптимальні склопакети для кухні

Це приміщення нежитлове, тому до вікон не такі серйозні вимоги до шумоізоляційних характеристик, як до моделей, призначених для спальні або дитячої. До того ж, тут значно тепліше, ніж в інших кімнатах, тому вікно на кухні може мати меншу кількість камер. У такій ситуації оптимальним варіантом стануть двокамерні енергозберігаючі конструкції, які допоможуть підтримувати оптимальний мікроклімат у зимовий період.

Останнім часом стали популярні панорамні вікна на кухні, які роблять приміщення світлішим і просторішим. У цьому випадку приміщення часто поєднане з вітальнею або їдальнею. Якісно зроблене і встановлене вікно на підлогу на кухні дозволяє милуватися навколишнім пейзажем і при цьому зберігає в цій кімнаті тепло.

Найкращі ціни на віконну продукцію

Якщо хочеться знайти вікно для кухні, яке поєднуватиме в собі привабливий дизайн, відмінну якість і розумну ціну, звертайтеся до компанії «Вікна в Дім». У каталозі запропоновано асортименти моделей, створених з профілів від провідних виробників. Тут працюють фахівці, які зможуть у короткий термін виготовити конструкції будь-якої геометричної форми та розміру. Ціна вікна на кухню залежить від габаритів виробу, кількості камер, виробника та інших факторів. Для зручності клієнтів є можливість оформити покупку на виплат або кредит на вигідних умовах. Дізнатись вартість можна за допомогою онлайн-калькулятора, який допоможе підрахувати вартість роботи. Якщо є сумніви щодо вибору віконної системи, краще скористатися консультацією спеціаліста.